o firmie

aktualności

oferta

realizacje

kontakt

Strona 1 z 2  > >>

Dzięki współpracy Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW oraz Texas A&M University (TAMU), pod koniec czerwca odbyła się międzynarodowa konferencja 'International SWAT Conference 2017', której generalnym sponsorem i pratnerem była firma EnviroSolutions.


W grudniu tego roku nasza firma miała okazję uczestniczyć w misji gospodarczej "Gateway to the Emirates", która miała miejsce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Prezentowana przez nas technologia 'Rozszerzonej Rzeczywistości" spotkała się z ogromnym uznaniem.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej nowej oferty szkoleniowej poświęconej tworzeniu wtyczek i skryptów w języku Python. Podczas szkoleń, poznacie Państwo podstawy programowania w Python, jak również jego zaawansowane funkcje...

 

 


EnviroSolutions wprowadza do swojej oferty wysokiej jakości usługi Dronami, które mogą być stosowane w:

- wykonywanie Numerycznych Modeli Terenu (NMT) o wysokiej rozdzielczości, jak również ortofotomap

- monitorowanie stanu środowiska naturalnego i trudno dostępnych miejsc (bagna, torfowiska, lasy, obszary podatne na występowanie lawin śnieżnych bądź osuwisk mas ziemi)

- fotogrametria i modelowanie 3D

- materiały promocyjne / PR (hotele, miasta, tereny inwestycyjne, wydarzenia)Już w ten czwartek na wydziale Leśnym kampusu SGGW w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pn. „Planuj, twórz, zarządzaj. GIS w gospodarce przestrzennej„.Pierwszy Dzień Wiosny już dziś! A już jutro obchodzimy Światowy Dzień Wody. Zachęcamy więc wszystkich do rozsądnego korzystania z wody, a także - tam gdzie to możliwe - do wykorzystywania tzw. 'deszczówki'.