EnviroSolutions || GISletter
gis w domu
To nigdy nie było takie proste i przyjemne!
kwarantanna QGIS
#GISatHome
Konsultacje GIS
Każdy z nas w ostatnim czasie zaczął robić rzeczy, których na ogół nie miał w zwyczaju. Gotowanie z Makłowiczem, nadprogramowe oglądanie seriali, wyprowadzanie psa pięć razy w ciągu dnia na spacer, ustawianie toru przeszkód dla kota, ale również udział w konsultacjach GIS on-line!
Konsultacje GIS to sposób na szybkie, zdalne rozwiązanie Twojego problemu. Wystarczy wypełnić formularz opisując zagadnienia, które chciałoby się poruszyć, a my odezwiemy się ze szczegółowymi informacjami.
A jeśli jeszcze się wahasz, to może oznaczać tylko jedno - ten film nie jest Ci znany. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia w jak swobodnej atmosferze będą przebiegać konsultacje online!
Szkolenia GIS
Każdy z nas, w przeciągu ostatnich tygodni trwającej kwarantanny, oswoił się z wykonywaniem wielu czynności w sposób zdalny. Załatwianie spraw w urzędzie, zamawianie zakupów oraz jedzenia, odbywanie spotkań towarzyskich, a nawet szkoleń z tematyki GIS.
Tak właśnie – szkolenia GIS również mogą odbywać się zdalnie! Nie ukrywamy, że tęsknimy za spotkaniami z Wami twarzą w twarz i liczymy, że już wkrótce wrócą, ale z pewnością szkolenia online również z nami zostaną, aby sprostać potrzebom każdego.
Aby zapisać się na szkolenie możesz:
• skorzystać z konfiguratora szkoleń
• zadzwonić na numer +48505944460
• wysłać wiadomość na adres e-mail szkolenia@envirosolutions.pl
• skorzystać z naszej strony internetowej
Wycieczka do ZOO
Bzy kwitną, słońce świeci, ciepłe dni coraz bliżej – czy to nie brzmi jak wyjście do zoo?? Do voucherów na szkolenia zakupionych do 30 czerwca (grupa min. 3 osób) dołączymy wejściówki do Warszawskiego Zoo, gdzie będziecie mogli odwiedzić naszego podopiecznego, pytona tygrysiego Giska!


A co piszczy w świecie GIS-u?
Główny Urząd Geodezji i Kartografii udostępnił nową wersję aplikacji mobilnej Geoportal Mobile, która umożliwia pełne wykorzystanie usług dostępu do danych przestrzennych udostępnianych przez GUGiK. Aplikacja jest dostępna dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Z aplikacją zintegrowano także moduł Krajowej Mapy zagrożeń Bezpieczeństwa (KMZB), który pozwala na zgłaszanie Policji zdarzeń i zauważonych zagadnień związanych z bezpieczeństwem. Teraz już nic nie umknie uwadze społeczeństwa! 😊
        EnviroSolutions Sp. z o.o.