o firmie

aktualności

oferta

realizacje

kontakt

Produkty

Usługa (również API) lokalizacji aglomeracji wodno-ściekowej dla punktu adresowego lub punktu wskazanego na mapie.

  • Usługa działa dla obszaru całej Polski
  • Usługa zwraca informacje o tym czy punkt znajduje się w aglomeracji czy nie
  • Usługa zwraca nazwę aglomeracji, jej numer w rejestrze, aktualność danych oraz odniesienie do uchwały
  • Usługa zwraca dostęp do danych historycznych (jeżeli są dostępne)

System GIS dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, dostępny w trzech zintegrowanych wersjach: WEB, Desktop i Mobile. Zawiera szereg różnych modułów, pozwalających na prowadzenie ewidencji oraz wykonywanie analiz na sieci. Możliwe jest również generowanie map, raportów i zestawień na podstawie prowadzonej bazy. WodKanGIS jest kompatybilny z systemem pomiarowym SCADA oraz systemem bilingowym.

strona informacyjna: system WodKanGIS

 


Repozytorium Aktów Planowania Przestrzennego to ogólnopolska usługa prowadzenia i publikacji zbiorów APP, realizująca obowiązek nakładany na organy wydające akty planowania przestrzennego ustawą z dnia 31 października 2020 roku.


Aplikacja mobilna przeznaczona dla turystów, wykorzystująca Rozszerzoną Rzeczywistość w widoku aparatu. W intuicyjny sposób dostarcza informacji dotyczących położenia obiektów historycznych oraz charakterystycznych dla danego miasta bądź regionu. Użytkownik może, nie ruszając się z miejsca, określić promień wyszukiwania obiektów, a następnie sprawdzić ich położenie w przestrzeni.

CityGuideTour zawiera krótkie opisy obiektów, ich godziny otwarcia, ewentualne opłaty oraz położenie na mapie.