o firmie

aktualności

oferta

realizacje

kontakt

"Zastosowanie technologii GIS jest ograniczone tylko wyobraźnią jej użytkownika."

Jack Dangermond

o firmie

EnviroSolutions to niewielka firma z całkowicie polskim kapitałem, działająca w sektorze GIS/IT. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm GISowych w kraju. Spółka jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, współpracujemy z najlepszymi, a nasze profesjonalne podejście zapewnia jakość i najwyższe standardy. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie usług dla jednostek z sektora prywatnego i publicznego.

Nasz zespół stanowią przede wszystkim młodzi, ambitni ludzie, otwarci na nowinki technologiczne. Stawiamy na innowacje w każdym detalu. Jesteśmy zafascynowani technologią Rozszerzonej Rzeczywistości oraz tematyką Smart Cities.

Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele wariantów wykorzystania danych przestrzennych. Do ich pozyskiwania wykorzystujemy nowoczesne sensory zamontowane na tzw. dronach, aplikacje mobilne własnej produkcji oraz sprzęt klasy geodezyjnej.

EnviroSolutions jest wiodącą na polskim rynku firmą z zakresu systemów Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), a nasz flagowy produkt CityGuideTour pozwala na zwiedzanie miast i regionów w nieosiągalny dotąd sposób.

Do Systemów Informacji Przestrzennej podchodzimy w sposób praktyczny. Przetwarzamy dane generując nie tylko mapy, ale przede wszystkim dostarczając naszym Klientom konkretną informację biznesową, której oczekują.

Stale wyznaczamy sobie nowe cele, a priorytetem jest stały rozwój i osiągniecie pozycji lidera w branży GIS i AR. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom, znamy rynek i wyznaczamy jego kierunek.

Dodatkowo firma prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu GIS (QGIS, ArcGIS), Python w QGIS, automatyzacji przetwarzania zobrazowań teledetekcyjnych, tworzenia usług sieciowych  dostępnych narzędzi, ich wykorzystania oraz podstaw programowania i zarządzania sieciami informatycznymi.


Działamy w myśl zasady: „We Create GIS For A Better Tomorrow”.


Realizowaliśmy
projekty GIS / IT m.in. dla:
Veolia, Orange, Lufthansa Systems, Microsoft, PWC, Lasy Państwowe, IPN, Visimind, PKP Polskie Koleje Państwowe, Politechnika Warszawska, IBL, RZGW Warszawa, Uniwersytet Śląski, SGGW, WAT, czy AGH.